Sorry, er gaat iets mis. Probeer de website op een ander apparaat te bezoeken. Meer informatie

PensioenAanvullen en fiscale ruimte
ImageProducten

PensioenAanvullen en fiscale ruimte

ImageLeestijd 2 minuten

Campagne PensioenAanvullen

Het einde van het jaar nadert. Daarom starten wij vanuit Zwitserleven een campagne om onze deelnemers en werkgevers erop te wijzen om met PensioenAanvullen hun ongebruikte fiscale ruimte van dit jaar te benutten. Goed moment om ook uw cliënten hierover te benaderen.

Extra inleg eenvoudig berekenen in MijnZwitserleven

Heeft een deelnemer nog niet alle fiscale ruimte van dit jaar gebruikt? Dan is het mogelijk om een extra bedrag in te leggen. Dat kan eenmalig, maar ook maandelijks zodat deelnemers er geen omkijken meer naar hebben. Een deelnemer kan in MijnZwitserleven snel berekenen hoeveel ruimte hij nog heeft om extra in te leggen.

Het voordeel van PensioenAanvullen

PensioenAanvullen biedt extra inkomen voor later. En omdat deze extra aanvulling van het brutoloon wordt ingehouden, betaalt de deelnemer over dit bedrag geen loonbelasting. Dat levert een mooie besparing op. De belasting wordt pas betaald zodra het pensioen ingaat. Bovendien is het belastingtarief vanaf de AOW-leeftijd in de eerste belastingschijf lager waardoor de deelnemer mogelijk minder belasting betaalt.

Wij respecteren hierbij de afspraken die we met u hebben gemaakt over rechtstreeks communiceren met de werkgever.

Meer informatie over PensioenAanvullen


Dit artikel is gepubliceerd op

Misschien vindt u dit ook interessant:

Nieuwe fondsen opgenomen in Vrij­Beleggen

Het beleggingsaanbod van Vrij­Beleggen is uitgebreid met 4 nieuwe passieve aandelen­fondsen.

Leestijd 1 minuten

Video voor werkgevers: Maak kennis met Zwitser­leven

Speciaal voor werkgevers hebben we de video 'Zwitser­leven in de praktijk' gemaakt.

Leestijd 2 minuten

Vrij­Beleggen uitgebreid met nieuwe fondsen

Het beleggingsaanbod van Vrij­Beleggen wordt binnen enkele weken uitgebreid met 4 nieuwe passieve aandelen­fondsen.

Leestijd 2 minuten

Wijziging richtlijnen Zwitser­leven Duration Fondsen per 14 april 2026

De beheerder van de Zwitser­leven fondsen, Cardano Asset Management N.V., heeft bekendgemaakt de richtlijnen van de Zwitser­leven Duration fondsen te wijzigen per 14 April 2026.

Leestijd 2 minuten

Introductie nieuwe beleggings­vormen RZL

Introductie nieuwe beleggings­vormen RZL: wij hebben nieuwe beleggings­vormen geïntroduceerd met nieuwe Lifecycles.

Leestijd 2 minuten

Athora Netherlands Jaarcijfers 2025

Athora Netherlands heeft haar financiële resultaten over 2025 gepubliceerd. De cijfers laten ook dit jaar een mooie groei zien en geven vertrouwen in de verdere ontwikkelingen.

Leestijd 3 minuten