Let op: uw browser is verouderd waardoor de website niet goed wordt weergegeven. Meer informatie

RendementsCorrectie Exclusief Pensioen.

RendementsCorrectie Exclusief Pensioen.

De premie aanpassen aan de marktrente

De marktrente bepaalt de hoogte van de premie die u moet betalen voor het partner-, wezen- en nabestaandenoverbruggingspensioen voor uw werknemers. De marktrente fluctueert. Wij passen uw premie aan aan de marktrente. Dat noemen wij RendementsCorrectie. Als maatstaf voor de veranderende marktrente hanteren wij 20-jaars Euro Swap bidrente. Hoe dit werkt, ziet u hieronder.

Voorbeeld

Bij een marktrente van 0,68% is de RendementsCorrectie 1,1%. Met dit percentage worden de premies voor het partner-, wezen- en nabestaandenoverbruggingspensioen verhoogd. Als u een voorstel ontvangt voor het Zwitserleven Exclusief Pensioen, is de correctie al in de tarieftabellen van dit voorstel verwerkt.

De hoogte van de RendementsCorrectie

MaandMarktrenteRendementsCorrectie Exclusief Pensioen
December 20210,32%7,4%
November 20210,40%6,0%
Oktober 20210,49%4,4%
September 20210,30%7,7%
Augustus 20210,26%8,5%
Juli 20210,47%4,7%
Juni 20210,50%4,2%
Mei 20210,55%3,3%
April 20210,46%4,9%
Maart 20210,36%6,7%
Februari 20210,11%0,55%11,40%
Januari 2021-0,02%14,10%
December 20200,02%13,3%
November 2020-0,03%14,30%
Oktober 20200,02%13,3%
September 20200,13%11,00%
Augustus 2020-0,01%13,9%
Juli 20200,06%12,4%
Juni 20200,12%11,2%
Mei 20200,03%13,1%
April 20200,22%9,3%
Maart 20200,12%11,2%
Februari 20200,31%7,5%
Januari 20200,55%3,3%

De hoogte van de RendementsCorrectie is gekoppeld aan de actuele marktrente.

  • Het percentage RendementsCorrectie bepalen wij iedere eerste werkdag van de maand. Op het moment dat u akkoord gaat met ons voorstel wordt de definitieve RendementsCorrectie vastgesteld. Hiervoor gebruiken we de marktrente van de maand dat wij de ondertekende uitvoeringsovereenkomst van u hebben ontvangen. De RendementsCorrectie staat vast voor de duur van de overeenkomst
  • In uw offerte vindt u meer informatie over de RendementsCorrectie. En de wijze waarop de RendementsCorrectie voor uw contract wordt vastgesteld.

Rendementscorrectie voor Netto Pensioen

Verzekert u naast het Zwitserleven Exclusief Pensioen ook een Netto Pensioen voor werknemers die meer dan
112.189 (2021) verdienen? En verzekert u voor die werknemers ook een netto partnerpensioen en een netto wezenpensioen? Hiervoor geldt dezelfde RendementsCorrectie als voor het Zwitserleven Exclusief Pensioen.