Sorry, er gaat iets mis. Probeer de website op een ander apparaat te bezoeken. Meer informatie

Kwartaalupdates Zwitserleven pensioenbeleggingen nu als video
ImageBeleggen

Kwartaalupdates Zwitserleven pensioenbeleggingen nu als video beschikbaar

ImageLeestijd 2 minuten

Vanaf nu lichten we de kwartaalrendementen van de beleggingen toe in een video. Hiermee willen we het bewustzijn van pensioenbeleggingen vergroten bij pensioenbouwers, aankomend pensioengenieters en werkgevers.

Inzicht en rendement

In een video belichten we inzichten van de markt, het rendement en komen geregeld actuele thema’s aan bod. Ieder kwartaal delen wij de nieuwe video via de NieuwZ. Deze keer ziet u wat we doen om het pensioen van deelnemers veilig te stellen.

Bekijk hieronder de video van de update van kwartaal 1 van 2024:

Je kan deze video niet bekijken omdat je geen toestemming hebt gegeven. Voor deze video moet je akkoord gaan met "Alle cookies".

Bekijk op YouTube

Dit artikel is gepubliceerd op

Misschien vindt u dit ook interessant:

Nieuwe fondsen opgenomen in Vrij­Beleggen

Het beleggingsaanbod van Vrij­Beleggen is uitgebreid met 4 nieuwe passieve aandelen­fondsen.

Leestijd 1 minuten

Video voor werkgevers: Maak kennis met Zwitser­leven

Speciaal voor werkgevers hebben we de video 'Zwitser­leven in de praktijk' gemaakt.

Leestijd 2 minuten

Vrij­Beleggen uitgebreid met nieuwe fondsen

Het beleggingsaanbod van Vrij­Beleggen wordt binnen enkele weken uitgebreid met 4 nieuwe passieve aandelen­fondsen.

Leestijd 2 minuten

Wijziging richtlijnen Zwitser­leven Duration Fondsen per 14 april 2026

De beheerder van de Zwitser­leven fondsen, Cardano Asset Management N.V., heeft bekendgemaakt de richtlijnen van de Zwitser­leven Duration fondsen te wijzigen per 14 April 2026.

Leestijd 2 minuten