Sorry, er gaat iets mis. Probeer de website op een ander apparaat te bezoeken. Meer informatie

ImageBeleggen

Verbetering fondsen VrijBeleggen

ImageLeestijd 2 minuten

Wij verbeteren ons fondsenaanbod bij VrijBeleggen. Daarom hebben we nieuwe beleggingsfondsen geïntroduceerd en zullen we de iShares ETF-fondsen verwijderen. Dit doen we omdat we vinden dat deze beleggingsfondsen te weinig verschillen van de andere fondsen. Deze vernieuwing geeft de VrijBelegger de mogelijkheid om in meer verschillende beleggingscategorieën te beleggen, zoals Small Caps en Money Market.

Overstappen

Deelnemers die in een iShares ETF fonds beleggen, kunnen tot en met 31 januari 2026 andere beleggingsfondsen kiezen. Dit doen ze eenvoudig in MijnZwitserleven. Hier zien ze ook in welk(e) iShares-fonds(en) ze nu beleggen en welke keuzes ze kunnen maken passend bij hun beleggerprofiel. Maken ze zelf geen keuze? Dan zetten wij ze over naar het best vergelijkbare alternatief. In beide gevallen vergoeden we dan de kosten voor uitstappen en instappen.

Goed om te weten: voor vragen over de best passende mix, verwijzen wij onze deelnemers naar een adviseur.

Kijk voor meer informatie op onze speciale pagina zwitserleven.nl/fondsen-vrijbeleggen.


Dit artikel is gepubliceerd op

Misschien vindt u dit ook interessant:

Vrij­Beleggen uitgebreid met nieuwe fondsen

Het beleggingsaanbod van Vrij­Beleggen wordt binnen enkele weken uitgebreid met 4 nieuwe passieve aandelen­fondsen.

Leestijd 2 minuten

Wijziging richtlijnen Zwitser­leven Duration Fondsen per 14 april 2026

De beheerder van de Zwitser­leven fondsen, Cardano Asset Management N.V., heeft bekendgemaakt de richtlijnen van de Zwitser­leven Duration fondsen te wijzigen per 14 April 2026.

Leestijd 2 minuten

Introductie nieuwe beleggings­vormen RZL

Introductie nieuwe beleggings­vormen RZL: wij hebben nieuwe beleggings­vormen geïntroduceerd met nieuwe Lifecycles.

Leestijd 2 minuten

Athora Netherlands Jaarcijfers 2025

Athora Netherlands heeft haar financiële resultaten over 2025 gepubliceerd. De cijfers laten ook dit jaar een mooie groei zien en geven vertrouwen in de verdere ontwikkelingen.

Leestijd 3 minuten

Wijziging voor­waarden Zwitser­leven Government Bonds 10+ Fonds per 14 april 2026

De beheerder van Zwitser­leven fondsen, Cardano Asset Management N.V., heeft bekend gemaakt de voor­waarden per 14 april 2026 te zullen wijzigen van Zwitser­leven Government Bonds 10+ Fonds.

Leestijd 2 minuten

Beperkt effect van spanningen in Iran op fondsen en pensioenen

De spanningen in het Midden-Oosten leiden tot onrust. In dit bericht beschrijven we wat dit betekent voor de fondsen van Zwitser­leven en voor de pensioenen.

Leestijd 3 minuten