Sorry, er gaat iets mis. Probeer de website op een ander apparaat te bezoeken. Meer informatie

Webinar: een vooruitblik op het pensioenbedrijf.
ImageEvents, Over Zwitserleven

Webinar Zwitserleven: een vooruitblik op het pensioenbedrijf

ImageLeestijd 2 minuten

Maak kennis met VIVAT’s nieuwe aandeelhouder Athora

De overname door Athora is afgerond, waarmee Zwitserleven nu een nieuwe eigenaar heeft. Onze nieuwe aandeelhouder heeft zich tijdens een webinar voorgesteld. Kon u er niet bij zijn? Hieronder kunt u het webinar nog terugkijken. 

Wanneer u het webinar gaat bekijken, dient u dit wachtwoord in te voeren: ZLAth2020

 

Helaas kunnen wij deze video niet weergeven omdat u hier geen toestemming voor gegeven heeft. Voor deze video is toestemming voor "Marketing cookies" nodig.

Cookie instellingen wijzigen

Hans Visser, General Manager van Zwitserleven, host het webinar en stelt u voor aan de nieuwe CEO van VIVAT, Tom Kliphuis, en aan Angelo Sacca, Chief Strategy & Commercial Officer bij VIVAT. Als nieuwe partij op de Nederlandse markt, laat Athora u graag weten wat u en klanten van ons mogen verwachten. Zo geeft Angelo Sacca onder andere zijn visie op de markt en het pensioenbedrijf. Ook licht Hans Visser kort toe waar Zwitserleven zich nu op focust.

Heeft u vragen naar aanleiding van dit bericht, neem dan contact op met uw contactpersoon.


Dit artikel is gepubliceerd op

Misschien vindt u dit ook interessant:

Wijziging richtlijnen Zwitser­leven Duration Fondsen per 14 april 2026

De beheerder van de Zwitser­leven fondsen, Cardano Asset Management N.V., heeft bekendgemaakt de richtlijnen van de Zwitser­leven Duration fondsen te wijzigen per 14 April 2026.

Leestijd 2 minuten

Introductie nieuwe beleggings­vormen RZL

Introductie nieuwe beleggings­vormen RZL: wij hebben nieuwe beleggings­vormen geïntroduceerd met nieuwe Lifecycles.

Leestijd 2 minuten

Athora Netherlands Jaarcijfers 2025

Athora Netherlands heeft haar financiële resultaten over 2025 gepubliceerd. De cijfers laten ook dit jaar een mooie groei zien en geven vertrouwen in de verdere ontwikkelingen.

Leestijd 3 minuten

Wijziging voor­waarden Zwitser­leven Government Bonds 10+ Fonds per 14 april 2026

De beheerder van Zwitser­leven fondsen, Cardano Asset Management N.V., heeft bekend gemaakt de voor­waarden per 14 april 2026 te zullen wijzigen van Zwitser­leven Government Bonds 10+ Fonds.

Leestijd 2 minuten

Beperkt effect van spanningen in Iran op fondsen en pensioenen

De spanningen in het Midden-Oosten leiden tot onrust. In dit bericht beschrijven we wat dit betekent voor de fondsen van Zwitser­leven en voor de pensioenen.

Leestijd 3 minuten

Wijziging op- en afslagen per 9 februari 2026

Met ingang van 9 februari 2026 wijzigen de op- en afslagen van een groot aantal van de sub­fondsen die deel uit maken van Zwitser­leven Beleggings­fondsen.

Leestijd 2 minuten