Sorry, something went wrong. Please try visiting the website on a different device. Read more

We’re sorry. This page is not yet available in English. If you have any questions please contact us or see an adviser.

Zwitserleven lanceert ‘MijnZwitserleven’-app.
ImageAbout Zwitserleven, Products

Zwitserleven lanceert ‘MijnZwitserleven’-app

ImageReadtime 2 minutes

Zwitserleven lanceert vandaag de ‘MijnZwitserleven’-app. Met de nieuwe app hebben klanten nu ook via hun mobiel of tablet eenvoudig toegang tot hun pensioengegevens, inzicht in hun pensioeninkomen en een overzicht van alle persoonlijke documenten. De app is vanaf vandaag te downloaden en ontwikkeld voor zowel Apple iOS als voor Google Android.


Ria Blok-Leenheer, directeur Marketing en Sales bij Zwitserleven: “De app is een logische vervolgstap voor de MijnZwitserleven-omgeving en gemaakt op verzoek van onze klanten. Zij regelen hun pensioenzaken steeds vaker via hun tablet of telefoon. Door de lancering van onze app geven we onze klanten de mogelijkheid inzicht in hun pensioen te krijgen op de manier die zij willen.”

Via de MijnZwitserleven-app hebben klanten in één overzicht al hun pensioengegevens bij elkaar. Zo is inzichtelijk wat de maandelijkse netto inkomsten zijn en wat je straks aan pensioeninkomen bij Zwitserleven kunt verwachten. Daarnaast kunnen klanten eenvoudig persoonlijke berichten van Zwitserleven inzien en documenten vinden zoals het Uniform Pensioen Overzicht. Blok-Leenheer: “Ons doel is pensioenzaken persoonlijk en eenvoudig te maken en met de app heeft de klant op ieder moment grip en inzicht op zijn of haar Zwitserleven Gevoel.”

  • Download voor iPhone en iPad
  • Download voor Android

This article is published on

Maybe you will find this interesting as well:

Athora Netherlands Annual Figures 2024

Athora Netherlands Annual Figures 2024

Readtime 3 minutes

Athora Netherlands half-year figures 2024

A brief summary of the financial results of Athora Netherlands, the parent company of Zwitserleven, for the first half of 2024.

Readtime 3 minutes

DynamischBeleggen voor een persoonlijker pensioen

DynamischBeleggen van Zwitserleven sluit aan bij de trend dat consumenten steeds meer behoefte hebben aan producten en diensten die passen bij hun persoonlijke situatie en wensen.

Readtime 3 minutes

Duurzaam beleggen: activiteiten eerste kwartaal 2024.

Elk kwartaal brengt Cardano Asset Management (de fondsbeheerder van de Zwitserleven fondsen) verslag uit over de manier waarop zij haar duurzame beleggingsbeleid uitvoert.

Readtime 2 minutes