Sorry, er gaat iets mis. Probeer de website op een ander apparaat te bezoeken. Meer informatie

Aankondiging Zwitserleven Credits Hypotheken Mixfonds en Zwitserleven Credits Fonds
ImageBeleggen, Duurzaam

Aankondiging Zwitserleven Credits Hypotheken Mixfonds en Zwitserleven Credits Fonds

ImageLeestijd 2 minuten

De beheerder van Zwitserleven Beleggingsfondsen - Cardano Asset Management NV - maakt hierbij het voornemen bekend de voorwaarden van de subfondsen Zwitserleven Credits Hypotheken Mixfonds en Zwitserleven Credits Fonds per 27 augustus 2025 te zullen wijzigen.

Voor meer informatie verwijzen wij u naar de Toelichting en het bijbehorende Addendum.


Dit artikel is gepubliceerd op

Misschien vindt u dit ook interessant:

Vrij­Beleggen uitgebreid met nieuwe fondsen

Het beleggingsaanbod van Vrij­Beleggen wordt binnen enkele weken uitgebreid met 4 nieuwe passieve aandelen­fondsen.

Leestijd 2 minuten

Wijziging richtlijnen Zwitser­leven Duration Fondsen per 14 april 2026

De beheerder van de Zwitser­leven fondsen, Cardano Asset Management N.V., heeft bekendgemaakt de richtlijnen van de Zwitser­leven Duration fondsen te wijzigen per 14 April 2026.

Leestijd 2 minuten

Wijziging voor­waarden Zwitser­leven Government Bonds 10+ Fonds per 14 april 2026

De beheerder van Zwitser­leven fondsen, Cardano Asset Management N.V., heeft bekend gemaakt de voor­waarden per 14 april 2026 te zullen wijzigen van Zwitser­leven Government Bonds 10+ Fonds.

Leestijd 2 minuten

Wijziging op- en afslagen per 9 februari 2026

Met ingang van 9 februari 2026 wijzigen de op- en afslagen van een groot aantal van de sub­fondsen die deel uit maken van Zwitser­leven Beleggings­fondsen.

Leestijd 2 minuten