Sorry, er gaat iets mis. Probeer de website op een ander apparaat te bezoeken. Meer informatie

Verduurzaming 2 fondsen uitgesteld.
ImageBeleggen

Verduurzaming Zwitserleven Wereld Aandelenfonds en Index Wereld Aandelenfonds uitgesteld.

ImageLeestijd 2 minuten

18 maart 2020

Op 24 februari 2020 is het voornemen bekend gemaakt om het beleggingsbeleid te wijzigen van het Zwitserleven Wereld Aandelenfonds en Zwitserleven Index Wereld Aandelenfonds.
In de huidige omstandigheden, waarin financiële markten worden gekenmerkt door een hoge volatiliteit met daarbij behorende potentiële (operationele) risico’s, is besloten om de voorgenomen aanpassingen uit te stellen.

Meer informatie vindt u in de toelichting.


Dit artikel is gepubliceerd op

Misschien vindt u dit ook interessant:

Wijziging voor­waarden Zwitser­leven Government Bonds 10+ Fonds per 14 april 2026

De beheerder van Zwitser­leven fondsen, Cardano Asset Management N.V., heeft bekend gemaakt de voor­waarden per 14 april 2026 te zullen wijzigen van Zwitser­leven Government Bonds 10+ Fonds.

Leestijd 2 minuten

Beperkt effect van spanningen in Iran op fondsen en pensioenen

De spanningen in het Midden-Oosten leiden tot onrust. In dit bericht beschrijven we wat dit betekent voor de fondsen van Zwitser­leven en voor de pensioenen.

Leestijd 2 minuten

Wijziging op- en afslagen per 9 februari 2026

Met ingang van 9 februari 2026 wijzigen de op- en afslagen van een groot aantal van de sub­fondsen die deel uit maken van Zwitser­leven Beleggings­fondsen.

Leestijd 2 minuten

Betalingsdatum aan- en verkooporders gewijzigd

De betalingsdatum van aan- en verkooporders is gewijzigd van twee naar één dag na uitvoering van de orders. Deze wijziging is gemaakt om beter aan te sluiten op de betalingsdatum van onderliggende beleggingen.

Leestijd 2 minuten