Uitstel wijziging voor­waarden en prospectus ASN Beleggings­fondsen.
ImageBeleggen, Duurzaam

Uitstel wijziging voor­waarden en prospectus ASN Beleggings­fondsen.

ImageLeestijd 2 minuten

Op 27 februari j.l. maakten wij het voornemen van ASN bekend om het prospectus en het beleggingsbeleid te wijzigen van ASN Beleggingsfondsen N.V. Door de ontwikkelingen van het coronavirus en de hoge volatiliteit op de wereldwijde effectenbeurzen, heeft ASN Beleggingsinstellingen Beheer B.V. besloten om de voorgenomen aanpassingen uit te stellen. Met uitzondering van de aangekondigde benchmarkwijzigingen en de wijziging van de samenstelling van de beleggingsportefeuille van het ASN Duurzaam Mixfonds. Deze treden op 1 april 2020 in werking.


Dit artikel is gepubliceerd op 20 maart 2020

Misschien vindt u dit ook interessant:

Duurzaam beleggen: activiteiten vierde kwartaal 2022

Elk kwartaal brengt ACTIAM verslag uit over de manier waarop zij haar duurzame beleggingsbeleid uitvoert. Dit kwartaalrapport staat in het teken van het spanningsveld tussen praten over klimaatverandering en daadwerkelijke actie.

Leestijd 2 minuten

ACTIAM kritisch in het nieuws.

Onlangs was ACTIAM in het nieuws over beleggingen in fossiele bedrijven. Een branchebreed journalistiek onderzoek stelde zich kritisch op over het beleid van ACTIAM en andere marktpartijen. Wij begrijpen dat dit artikel zorgen kan hebben opgeroepen.

Leestijd 4 minuten

Meer biodiversiteit in Zwitserleven-bossen.

Met het geld dat beschikbaar is gekomen door de vervallen heel kleine pensioenen heeft Zwitserleven een eigen bos aangeplant. Inmiddels is er al een flinke toename van de biodiversteit waargenomen.

Leestijd 2 minuten

Verbeterde lifecycles.

De pensioenpremie beleggen we volgens ons duurzame beleggingsbeleid. We dragen zo bij aan een mooiere wereld en streven naar een zo goed mogelijk pensioen voor deelnemers, tegen een verantwoord risico. In november 2022 passen we de lifecycles in onze beleggingsvormen HorizonBeleggen en ProfielBeleggen aan. U leest hier waarom we dit doen en wat het voor deelnemers betekent.

Leestijd 6 minuten