Maatwerk voor Grote Werkgevers

Als grote werkgever of bedrijf wilt u dat het pensioen van uw werknemers in goede handen is. U zoekt daarvoor een betrouwbare partner. Een professionele partij die zich met zorg en toewijding om uw pensioenregeling bekommert. 

Kenmerken Voor wie?
  • Verzekerd of gesepareerd depot
  • Flexibele winstdelingsmogelijkheden
  • Mogelijkheid tot internationale pooling via Swiss Life Network

vanaf € 2000,-
per werknemer per jaar

Bij Zwitserleven bent u aan het juiste adres voor een maatwerkpensioenoplossing. Zwitserleven is de enige verzekeraar die zich uitsluitend toelegt op pensioenregelingen.


Zwitserleven is volgens pensioen- en actuariële consultants al jaren de beste verzekeraar in de markt voor grote werkgevers. De wensen van de markt veranderen voortdurend en daar speelt Zwitserleven op in met onder andere maatwerkoplossingen voor grote bedrijven.

Pensioenoplossingen op maat

Het combineren van verschillende pensioenregelingen in één contract is geen probleem.
Heeft u meerdere bedrijfsonderdelen met verschillende toezeggingen van ouderdoms- of nabestaandenpensioen? Dat is voor ons geen probleem. Ook het risico van arbeidsongeschiktheid kunt u meeverzekeren.

Als werkgever van een groot bedrijf houdt u graag zeggenschap over het beheer van uw pensioenvermogen. Dat kan met een gesepareerd beleggingsdepot.

Met een pensioencontract met gesepareerd beleggingsdepot kunt u alle pensioenverplichtingen en pensioenaanpraken overdragen aan Zwitserleven. Tegelijkertijd houdt u zeggenschap over het beheer van uw pensioenvermogen.

Onze pensioenoplossingen voor grote werkgevers:


Als groot bedrijf bent u bij ons verzekerd van:

  • Innovatieve pensioen- en verzekeringsoplossingen
  • Uitstekende administratie
  • Heldere communicatie
  • Verantwoord vermogensbeheer