Zwitserleven beste Collectieve Verzekeraar
Zwitserleven is door Adfiz uitgeroepen tot beste verzekeraar in de categorie Leven Collectief voor 2011. Dit maakte Adfiz-voorzitter Loek Hermans gistermiddag bekend tijdens de Verzekeringsbranchedag. Rolf van Woerkom, onze directeur Marketing & Verkoop, nam namens Zwitserleven de prijs met trots in ontvangst.De markt Leven Collectief is de grootste stijger in het Prestatie Onderzoek van Adfiz. Daarbinnen is Zwitserleven door intermediairs beoordeeld met gemiddeld een 7,12. Delta Lloyd (6.69) en De Amersfoortse (6.68) namen respectievelijk de tweede en derde plaats in.
Rolf: "Loek Hermans vertelde bij de prijsuitreiking dat hij ook een blije klant is van Zwitserleven. Dat horen we natuurlijk graag. Ik ben ook blij en vooral trots op het heroveren van deze nummer 1 positie dankzij de inzet van al onze medewerkers. Maar tegelijkertijd realiseer ik me ook de uitdaging om deze nummer 1 positie vast te houden."
Het Prestatie Onderzoek van Adfiz onderzocht verschillende aandachtsgebieden waarvan de belangrijkste: kwaliteit van het product, prijsstelling en kwaliteit en foutloosheid van offertes en contracten.
Lees hier het persbericht van Adfiz en de onderzoeksresultaten.
